Relacje 2012

KŁODZKO 2012

By 14 listopada 2019 No Comments

KŁODZKO 2012

KŁODZKO 2012

klodzko_2012

XIII KŁODZKIE SPOTKANIA MODELARSKIE i II MISTRZOSTWA POLSKI MODELI OBIEKTÓW POLSKIEJ KONSTRUKCJI i w BARWACH POLSKICH

W dniach 10-11 listopada 2012 roku modelarze z IPMS SUDETY zorganizowali konkurs modelarski w którym wzięli udział modelarze z wielu polskich klubów modelarskich a także modelarze z Czech.

Wśród znakomitych modelarzy z IPMS POLSKA,IPMS KRAKÓW,IPMS SUDETY,ISMIR z Inowrocławia nie mogło zabraknąć kolegów z naszego klubu.Marcin

Niestety w związku z tym że w tym czasie odbywał się w Telford Scale Model World w którym to większością klubu braliśmy udział, do Kłodzka wystawiliśmy 5-osobową delegacje w składzie :

  • Stanisław Sawicki z Kasią,
  • Lech Rumiancew z wnukiem
  • Krzysztof Bytniewski.

Zabraliśmy modele swoje jak i kolegów będących w Anglii a także juniorów z MDK Świdnica.

Tradycją naszego uczestnictwa w wielu konkursach jest przyznawanie przez nasz klub nagrody za najlepszy model samolotu z okresu I wojny światowej w postaci małej statuetki Richthofena.

Z wielką satysfakcją jednogłośnie przyznaliśmy ja znakomitemu modelarzowi z IPMS POLSKA Marcinowi Chruścielewskiemu. Gratulujemy ! Zapraszamy w przyszłym roku do Świdnicy na ŚFM’13 po “Dużego Richthofena”.

 

nagrodzony model

Dziękujemy organizatorom Kłodzkiej imprezy a w szczególności Pawłowi Fakadejowi  za bardzo dobrą organizacje zawodów i modelarskie wrażenia. Zobacz GALERIE FOTO.