Relacje 2008

XXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MODELI REDUKCYJNYCH – OLEŚNICA 2008

By 4 października 2019 14 listopada, 2019 No Comments

XXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS MODELI REDUKCYJNYCH – OLEŚNICA 2008

XXVIII MIĘDZYNARODOWY KONKURS

KARTONOWYCH I PLASTYKOWYCH MODELI REDUKCYJNYCH OLEŚNICA 2008

Zamek Książąt Oleśnickich. Wspaniałe miejsce dla turniejów rycerskich i konkursów modelarskich. Tak było i tym razem. Po raz 28 w szranki   stanęli najdzielniejsi modelarze z całej Polski. Byli tu m.in rycerze z Torunia i książęta z Warszawy no i oczywiście kwiat modelarstwa ze Świdnicy.

IPMS Świdnica

Ogromna ilość modeli kartonowych i plastikowych w prowadzała w zachwyt gości zamkowych i przypadkowych przechodniów. Po ostrej rywalizacji i ocenach sędziowskich, przeszedł czas na biesiadę. Wspaniałe jadło i trunki złotawego koloru na długo pozostaną w naszej pamięci. Bo tej sowitej uczcie przyszedł czas na spoczynek. W zamkowych pomieszczeniach przygotowano dla nas wygodne łoża a śpiewy bardów z OHP pozwoliły nam spokojnie zasnąć.

W turnieju tym swoją obecność i kunszt modelarski pokazał nasz najjaśniejszy Marcinek, który dosiadał swojego Wiliams’a  Racer’a odnosząc kolejny wielki sukces. Pozostali modelarze reprezentujący Księstwo Świdnickie i IPMS Świdnica zaprezentowali się należycie, jednak Naszemu Marcinkowi  na razie mogą jedynie polerować modele i wiernie usługiwać we wszelkich pracach modelarskich.

 

Wasz giermek i skryba
Gruby Arek – IPMS Świdnica
IPMS Świdnica

 

IPMS Świdnica

RUMAK NASZEGO MISTRZA (foto modelwork.pl)

Leave a Reply